"Львівтеплоенерго" оштрафували на понад 500 тисяч гривень: що відомоАнтимонопольний комітет України оштрафував на 550 тисяч гривень ЛМКП "Львівтеплоенерго"за зловживання монопольним становищем

Про відповідне рішення повідомили на сайті АМКУ.

"Оштрафовано за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції (500 та 50 тис. грн відповідно) у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку послуг з постачання теплової енергії, що призвело до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку", – йдеться у рішенні комітету від 14 листопада.

Голова Антимонопольного комітету Павло Кириленко розповів, що мова йде про зловживання монопольним становищем під час встановлення лічильників.

"У різні періоди (починаючи з 2018-го) КП зобов’язувало споживачів отримувати технічні умови та технічні рішення для встановлення лічильників – вузлів обліку теплової енергії", – зазначив він. 

Під час визначення розміру штрафу було враховано, що підприємство є об'єктом критичної інфраструктури, а сума штрафу є співрозмірною з отриманою Львівтеплоенерго вигодою.

Читайте також: У Львові визначили місця, де продаватимуть ялинкиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW