Свою провину визнав у суді, але причини держзради не назвав: у Миколаєві обрали запобіжний захід колаборантуЦентральний суд Миколаєва  обрав міри запобіжного заходу 33-річному місцевому мешканцю, який видавав рашистам місця дислокації ЗСУ.

Як розповіли у суді, відповідно до матеріалів клопотання, останній у жовтні 2023 року, розпочав за допомогою Telegram листування з представником рф та погодився на пропозицію надавати відомості щодо місць дислокації на території Миколаєва підрозділів ЗС України.

В подальшому чоловік неодноразово надсилав зазначеній особі посилання на графічні координати місць, де на його думку перебувають підрозділи ЗС України або які можуть використовуватись за військовим призначенням. Серед цих об’єктів навчальні та медичні заклади і гуртожиток.

В судовому засіданні підозрюваний визнав свою провину, проте причини протиправної діяльності не пояснив. Просив суд обрати йому запобіжний захід у виді домашнього арешту, посилаючись на проблеми зі здоров’ям.

Слідчий суддя ухвалив застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Нагадаємо, на Миколаївщині судитимуть двох посадовців "Миколаївобленерго" за підтримку збройної агресії рф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW