Число цивільних жертв внаслідок вибухів протипіхотних мін в Україні у 2022 році зросло у 10 разів порівняно з 2021-мЧисло цивільних жертв внаслідок вибухів протипіхотних мін в Україні у 2022 році зросло у 10 разів порівняно з 2021 роком.

Про це видання "Дзеркало тижня" повідомляє з посиланням на доповідь Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін (ICBL).

За даними ICBL, наземні міни були виявлені в 11 із 24 областей України, зокрема у Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій.

З лютого 2022 року російські війська використовували на території України щонайменше 13 типів протипіхотних мін. 

В результаті цього від протипіхотних мін в Україні з початку повномасштабного вторгнення загинули чи отримали поранення 608 цивільних. У 2021 році кількість жертв серед цивільного населення становила 58 людей.

Загалом, за даними ICBL, у 2022 році щонайменше 4 341 цивільних людей було вбито або поранено наземними мінами та вибухонебезпечними предметами у 49 державах по всьому світу. Половина з них — діти.

У 2022 році Україна посіла друге місце у світі за кількістю жертв протипіхотних мін, поступаючись лише Сирії — там було вбито або поранено 834 людини.

Читайте також: "Навчити дітей сьогодні безпеці - наша відповідальність", - як криворіжці убезпечуються від викликів війни, - ФОТО.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW