15 листопада розпочинається Різдвяний піст, який триватиме 40 днівЗ 15 листопада розпочинається важливий період у житті православних християн – Різдвяний піст, під час якого віряни очищують душі та готуються до зустрічі свята Різдва Христового.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Православної церкви України.

Зазначається, що піст триватиме сорок днів - до Святвечора, який цьогоріч віряни ПЦУ вперше відзначатимуть за новоюліанським календарем – 24 грудня.

"Пам’ятаймо, що піст є періодом найперше духовного очищення, і обмеження в їжі без щирої молитви та покаяння не принесуть бажаної духовної користі", - нагадують у ПЦУ, додаючи: - Святитель Іоан Золотоустий навчає:

«Не кажи мені, що ти так багато днів постив, не з’їв того й іншого, не пив вина, пережив нечистоту, а покажи мені, чи став ти лагідним після того, як був гнівливим, чи зробився людинолюбним після того, як раніше був жорстоким, бо, якщо ти упоєний гнівом, то навіщо пригнічуєш свою плоть? Якщо всередині заздрість і користолюбство, то яка користь від пиття води? Тепер шукаю не того, яка трапеза, але чи відбулася переміна злого напрямку думок».

"Тож проведімо цей час у молитвах і покаянні, здійснюючи справи милосердя, аби зустріти Різдво Господа нашого Ісуса Христа оновленими та вдосконаленими, зберегти свої духовні здобутки та надбання і після нього, примножити їх та надихати своїм прикладом інших", - йдеться у зверненні.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.

15 листопада розпочинається Різдвяний піст, який триватиме 40 днів, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW