Над Україною розташується циклонічна депресія: прогноз погоди на 15 листопада у ДніпріЗавтра, 15-го листопада, над Україною розташується циклонічна депресія. Це область низького атмосферного тиску із центрами найнижчого цього ж тиску.

Про це повідомляє редакція 056. 

Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що у середу пройдуть дощі на заході, півдні, місцями невеликі на півночі України.

А на сході та в центральних областях депресія спробує обійтися щільною хмарністю, тобто, серйозні опади малоймовірно. Сильного вітру не буде.

Над Україною розташується циклонічна депресія: прогноз погоди на 15 листопада у Дніпрі , фото-1

Найближчої ночі очікується +3+8 градусів, вдень +8+12, у південній частині вночі +8+12, вдень +10+15 градусів.

У Києві 15-го листопада очікується хмарна волога погода. Серйозних дощів - навряд. Протягом дня температура повітря перед подальшим зниженням буде ще нічого - близько +9 градусів.

Прогноз погоди у Дніпрі 

З ранку до самого вечора у Дніпрі небо буде вкрите хмарами. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ.

Над Україною розташується циклонічна депресія: прогноз погоди на 15 листопада у Дніпрі , фото-2

Народний прогноз погоди: Якщо сьогодні небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде. А якщо цього дня низький туман – до м’якої зими. З цього дня і до 20 листопада відбувається стійке промерзання ґрунту.

Наталка Діденко додала, що надалі по тижню стовпчики термометрів почнуть сповзати вниз і в умовах вологої погоди, як тільки низька температура повітря та дощ спробують зустрітися, атмосфера одразу переведе їх на інший рівень - фаза дощу перейде у мокрий сніг.

За попередніми прогнозами, 18 листопада дощ та мокрий сніг передбачаються у західних областях, на решті території - без істотних опадів.

А 19-го листопада опади найбільш ймовірні у південній частині - звичайно, поки що дощі. 

Решта території - у хмарній погоді, хіба на півночі щось може незначне покапати чи політати (дощ чи мокрий сніг).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW