Скасування заочної освіти: у комітеті ВР розглянуть відповідний законопроєктВерховна Рада ухвалюватиме рішення щодо скасування заочної і вечірньої форм навчання під час розгляду відповідного законопроєкту, який має напрацювати і зареєструвати у ВР Кабінет міністрів.

Як розповів член комітету ВР із питань освіти, науки та інновацій нардеп Роман Грищук Укрінформу, закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року" (№10092) стосується лише формату проведення національного мультипредметного тесту у 2024 році, тому звідти прибрали норму про скасування заочки.

- Коли подавали цей законопроєкт, у ньому була норма про заміну вечірньої та заочної форми навчання на дистанційну. Проте під час підготовки деякі фракції висловилися проти, не хотіли голосувати за цей законопроєкт одразу і в першому, і в другому читаннях. А нам треба було швидше проголосувати законопроєкт про НМТ, щоб всі чітко розуміли формат наступного вступного року, – пояснив Грищук.

Грищук підкреслив, що положення про скасування заочної і вечірньої форм навчання буде запропоновано в окремому законопроєкті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW