Умєров розповів про результати перевірки обставин ракетного удару по 128 бригадіГоловна інспекція Міноборони доповіла міністрові Рустему Умєрову про результати перевірки обставин ракетного удару по 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

Про це міністр оборони повідомив у Facebook, передає Суспільне.

"Зараз ми знаємо похвилинно, що і як відбулось. Розібралися, що призвело до трагедії і як її можна було уникнути", — написав він.

Міністр підтвердив, що бійців зібрали у дворі будинку, щоб нагородити, але при цьому "було проігноровано всі правила маскування". Поруч припаркували більше десяти автомобілів.

"В цей час у небі був російський безпілотник-розвідник. Його зафіксували. Повітряну тривогу оголосили по всій області. Військових попередили про сектор, в якому працює ворожий БПЛА. Як тільки зафіксували ракетний пуск, поширили сигнал "ракетна небезпека". На місці нагородження, жодних централізованих безпекових заходів вжито не було", — зазначив Умєров.

За його словами, слідство у цій справі триває, зокрема його веде ДБР.

"Усі, хто винен в цій трагедії, понесуть передбачене законом покарання. Я доручаю Генеральному штабу перевірити виконання безпекових протоколів у підрозділах. Звертаюся до всіх командирів, які відповідальні за безпеку воїнів: зневага до базових заходів безпеки неприпустима", — написав міністр.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW