Чи можу працівник ТЦК вручати повістку на приватній території військовозобов'язаногоПід час мобілізації в Україні співробітники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки часто заходять до квартир і приватних ділянок громадян для вручення повісток. Військовий адвокат Руслан Ткаченко пояснив, чи не порушують закон працівники ТЦК, пише Фокус.

Законом не регулюється, в яких місцях можуть вручати повістки уповноважені особи. Тож, для вручення повістки чоловікам співробітники ТЦК мають право заходити на приватні території та безпосередньо до місця проживання: будинок або в квартиру військовозобов'язаного. Однак є нюанси.

Вручення повістки в квартирі чи будинку

Юрист пояснив, що потрібно знати і на що звернути увагу під час вручення повістки вдома.

Уповноважений представник не має права проникати в будинок без згоди людей, які там проживають.

Працівники ТЦК, які прийшли до приватного помешкання військовозобов'язаного, мають надати відповідні офіційні документи, що свідчать про їхній статус.

"Якщо працівники ТЦК з поліцією мають всі офіційні документи, що підтверджують їхній статус та повноваження, то за законом України вони мають повне право зайти на приватну територію та вручити повістку" — зазначив адвокат Руслан Ткаченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW