В окупованому Маріуполі містян запрошують до армії. Поки добровільноМешканці окупованого Маріуполя розповідають, що отримують СМС-повідомлення із запрошенням до служби у Росгвардії.

Кажуть, такі повідомлення отримують не лише чоловіки, а і жінки.

В окупованому Маріуполі містян запрошують до армії. Поки добровільно, фото-1

"Чи то у них списків немає, чи то дійсно всіх кличуть  - не знаю. Серед моїх знайомих ніхто не відгукнувся", - розповіла 0629 Віра Д.

Нагадаємо, що офіційно мобілізація в Маріуполі не проводиться, проте чоловіків, які отримали російські паспорти, отримали виклики до військоматів. Деякі з них вже потрапили на фронт.

Ситуація з мобілізацією в Маріуполі та Волновасі дратує мешканців окупованого Донецька, де мобілізація була тотальною і триває досі. Мешканці Донецька, які були мобілізовані протягом 2022 року, не отримували матеріальну винагороду і не вважалися так званими "ветеранами" російсько-української війни, тобто не користуються пільгами.

Нещодавно уряд РФ нарешті зрівняв у правах мобілізованих на території Донеччини та Луганщини з російськими військовослужбовцями, проте люди скаржаться, що і тут їх надурили - посвідчень не дають.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW