У Сумах відбувся чемпіонат області з карате12 листопада у Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з карате "Вадо Кай". 220 спортсменів від шести до вісімнадцяти років змагалися в куміте, фантом-куміте та ката.

У Суми приїхали команди з Сум, Путивля, Глухова, Києва, Полтави — "Вадо Кай", "Прогрес", "Чемпіон", "Самурай", "Додзьо", пише Суспільство.

"Діти виросли. Вони подорослішали. Набрались досвіду. Тому, що багато куди їздили – і за кордон і по Україні. І виросли духовно", — розповів тренер клубу "Вадо Кай" (м.Суми) Ілля Сахно.

У Сумах відбувся чемпіонат області з карате, фото-1

"Спортсмени дуже добавили за цей рік. Ми дуже плідно попрацювали. З цього року ми почали проводити сумісні тренування збірної Сумської області. Цей чемпіонат області є відбірковим перед чемпіонатом України. На цьому чемпіонаті спортсмени високого рівня", — розповів тренер клубу "Прогрес" (м.Суми) Ігор Угніч.

"Приємно, що деякі повернулися, як то кажуть, вигнання з цією клятою війною. Приємно, що зараз моя донька знов повертає свою форму і зараз у неї три «золоті» медалі. Приємно, що дорослі люди, ті які поряд, вони кожен день бачать нас. І тому приємно за них радіти", — розповів тренер центру активного розвиту "Додзьо" (м.Глухів) Олег Лата.

У Сумах відбувся чемпіонат області з карате, фото-2

"Я думаю, війна дуже сильно вплинула на те, що діти стали більш самостійними. Зміцнився їх характер. Вони стали розуміти, що вони не просто так в карате, вони українці в карате. Що вони дуже сильні, вони дуже мужні, вони повторюють за своїми батьками", — сказав тренер клубу "Прогрес" (м.Суми) Єгор Стеценко.

Протягом змагального дня спортсмени – юнаки та дівчата – у ката, куміте, та фантом-куміте розіграли 73 комплекти медалей. Дві нагороди – "срібну" та "бронзову" здобула Марія Кадуріна.

"Це була мрія, це бажання, це сила, це витримка. Багато чого дає і ми багато років в карате. Підтримую. Молодець. Пишаюся", — розповіла мати учасниці змагань Ольга Кадуріна.

У Сумах відбувся чемпіонат області з карате, фото-3

"Це розвиток. Спілкування з однолітками. Дуже у нас гарний тренер, який їм прививає не тільки культуру спорту, карате, а і правила поведінки. Це дуже класно", — розповіла мати учасника змагань Катерина Чепік.

Володимир Кочубей з міста Глухів на турнірі став першим у ката.

"По-перше – йому подобається. По-друге, я вважаю, що діти зараз з он-лайн навчанням дуже багато часу сидять нерухомо перед гаджетами, за екранами. Тому якась рухома активність обов’язково має бути", — розповіла мати учасника змагань, Марія Кочубей

Перше місце посіли каратисти сумського клубу "Прогрес". Вони вибороли 32 "золоті" медалі, 18 "срібних" та 28 "бронзових". Вихованці клубу "Вадо Кай" фінішували другими (12 "золотих", 16 "срібних" та 28 "бронзових" нагород). Третє командне місце посіли спортсмени клубу "Самурай" в активі яких 6 "золотих" медалей, 11, "срібних" та 14 "бронзових".

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW