Ілля Кива отримав у Львові строк: 14 років з конфіскацією майнаСьогодні, 13 листопада 2023 року, суд ухвалив обвинувальний вирок у справі відносно Іллі Киви.

Про це повідомляє пресслужба Личаківського районного суду Львова.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.109 (публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади особою, яка є представником влади, з використанням засобів масової інформації), ч.1 ст.111 (державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України шляхом надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України), ч.2 ст. 436-1 (публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене особою, яка є представником влади), ст.436 (публічні заклики до агресивної війни) Кримінального кодексу України та остаточно призначив Іллі Киві покарання у виді позбавлення волі строком 14 років з конфіскацією майна.

Розгляд кримінального провадження здійснювався у формі спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого (in absentia), оскільки останній переховується від органів слідства та суду на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, а саме: на території російської федерації, а також оголошений у міжнародний розшук.

За кілька днів з текстом вироку суду можна буде ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішеньhttp://www.reyestr.court.gov.ua/, вказавши у полі «Справа №» 463/3310/22.

Вирок суду законної сили ще не набрав та протягом тридцяти днів з дня його проголошення може бути оскаржений до Львівського апеляційного суду.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 13 листопада.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW