Як людям менше працювати: світовий досвідУ світі починають практикувати чотириденний робочий день. Наприклад, у Бельгії запровадили цю практику. У Іспанії проводять дослідження щодо цього. Також приглядаються до нового робочого тижня Німеччина, Японія, Нова Зеландія та інші. Нещодавно у Канаді завершився експеримент із впровадженням чотириденного робочого дня. 

У Канаді тестували чотириденний робочий день. Оbozrevatel пише з посиланням на Now Toronto, що це дослідження показало перспективні результати. Вони розповіли, що роботодавці не помітили зниження продуктивності праці, ба більше, вона почала зростати. 

За їх словами, співробітники почувають себе здоровішими та щасливішими. Після закінчення експерименту більшість роботодавців вирішили залишити чотириденний день. У цьому експерименті взяли участь 30 компаній та 3,5 тисяч співробітників. 

Варіантів організації чотириденного робочого тижня було два:

  • співробітники виконують колишній обсяг роботи за 32 робочі години на тиждень замість 40 годин;
  • 40 робочих годин розподіляються на 4 дні тижня, а не на 5.

Поки в Україні люди працюють за “пʼятиденкою” та мають два вихідних на тиждень. Всього робочий день триває по 8 годин. Але дехто з українців може мати й шість робочих днів і лише один вихідний.  

Як гадаєте, чи варто Україні подумати про “чотириденку”?AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW