Азовці знищили ворожий комплекс спостереження «Іронія-М», - ВІДЕОБійці "Азову" знищили ворожий оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія-М».

Про це повідомляється у офіційному Телеграм-каналі бригади.

Зазначається, що російський комплекс спостереження виявила розвідка бригади  «Азов» НГУ

"В результаті вдалої атаки FPV-дронами азовці знищили комплекс і позбавили ворога можливості збирати інформацію про переміщення, техніку та особовий склад Сил оборони України", - повідомили азовці.

Довідка

За даними росЗМІ, мультифункціональний переносний комплекс візуальної розвідки дозволяє організовувати спостереження в тепловізійному діапазоні. «Іронія» складається з двох моделей носимого та возимого (стаціонарного) використання для перенесення у складі розвідгрупи на великі дальності та встановлення комплексу на спеціальні бронеавтомобілі «Тигр», «Рись», «Тайфун». Комплекс відноситься до спеціальних засобів розвідки і при перекиданні десанту, потайному пересуванні та організації засідок. 15 км. Також обладнання комплексу здатне в інфрачервоному діапазоні передавати отримані фото- та відео на дальність до 10 км.

Багатофункціональний комплекс спостереження Іронія почав надходити на озброєння у 2016 році. В армії рф його використовують до сьогодні.

Вартість одного комплексу спостереження "Іронія-М" складає близько 50 000 доларів.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW