Фаріон займеться СБУ: омбудсмен вимагає юридичну оцінку її діям проти студента з КримуОмбудсмен Лубінець просить СБУ перевірити дії Фаріон належним чином. Він вимагає надати юридичну оцінку після того, як вона злила в мережу особисті дані студента з Криму. Також проти скандальної мовознавиці висловилась представниця президента України у АР Крим Таміла Ташева.

Про це повідомляє сайт 056.

Як Фаріон "здала" проукраїнського студента з Криму

8 листопада Ірина Фаріон опублікувала скриншот електронного листа з відкритими персональними даними студента з Криму. Хлопець написав їй на пошту та підтримав її позицію щодо україномовних військових. А Фаріон просто виставила його листа в соцмережі ніяк не приховавши конфіденційну інформацію.

Фаріон займеться СБУ: омбудсмен вимагає юридичну оцінку її діям проти студента з Криму, фото-1

А вже сьогодні стало відомо, що юнаком «займається» окупаційний «центр боротьби з екстремізмом» російського міністра внутрішніх справ.

Ніхто не повинен нехтувати безпекою інших громадян, підкреслив Уповноважений парламенту з прав людини

"Народний депутат ВРУ 7 скликання і мала б знати про важливість захисту персональних даних. Однак, ця людина публічно надала прізвище, ім’я, місце навчання хлопця, які дали змогу росіянам ідентифікувати цього студента.

До того ж не є таємницею факт тиску окупаційної адміністрації у Криму на людей, які дотримуються проукраїнських поглядів. Про це також повідомляють і правозахисники, і медіа. Однак це не спинило Фаріон в умовах воєнного стану розголосити персональні дані хлопця. А це може мати й вже має (!) наслідки", - написав Лубінець.

Він зауважив, що дії Фаріон це - не тільки втручання у приватне життя особи, але і спричинена загроза особистої безпеки студента. На думку омбудсмена, вона, з одного боку вчиняла кримінальний злочин, з іншого боку, підіграла окупантам.

"Результат очевидний! Тож я у зв’язку з фактом розголошення конфіденційної інформації звернувся до Служби безпеки України для належного реагування! Аби дії громадянки України проаналізували належним чином і надали юридичну оцінку. Ніхто не повинен нехтувати безпекою інших громадян!", - заявив Лубінець.

"Це ницість і злочин": представниця президента осадила Фаріон за скандал з кримським студентом

Представниця президента України у АР Крим Таміла Ташева різко розкритикувала  Ірину Фаріон за те, що вона спроровокувала затримання проукраїнського студента Максима.

Як заявила Ташева, виставляючи на широкий загал особисту переписку зі студентом із Криму Фаріон продемонструвала ницість, а ще вчинила злочин проти людей із окупованої території.

"Щодо інциденту з громадянкою України Фаріон. Це ницість, і злочин, викладати назагал повідомлення, від людини, яка пише тобі з тимчасово окупованої території. Я щодня спілкуюсь з такими громадянами з Криму, ми в Представництві президента України в Автономній Республіці Крим здійснюємо системний моніторинг так званих "судів" над нашими громадянами, які своїми діями "дискредитують" збройні сили країни агресора. Зараз ми знаємо про щонайменше 535 таких "дискредитацій", - написала Ташева.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW