Рік після деокупації: як зараз живе Святогірська громадаЖителі Святогірської громади повертаються у старостати, у Святогірськ поки — ні, бо відсутня стабільність й немає умов для дітей.

Від громади до лінії фронту 35 кілометрів. Робота для людей є, у громаді працюють 22 підприємці.

Про ситуацію в громаді Суспільному Донбас розповів начальник Святогірської ВА Володимир Рибалкін.

"Більшість це продуктові крамнички. Є фаст-фуди. Ощадбанк працює стаціонарно. Нова пошта стаціонарно. Укрпошта стаціонарно. Амбулаторія є, але наразі но там тільки працюють медсестри, бо лікарі не повернулись", — уточнив Рибалкін.

За його словами, допомогають лікувати місцевих міжнародні організації.

"Це "Лікарі без кордонів", медичний корпус "Фріда", десант Феофанії, який раз на квартал проводять обстеження людей. В Маякському старостаті теж є амбулаторія", — розказав начальник МВА.

Комунальні послуги у громаді

"Світло відновили у перший місяць після деокупації у Святогірську. Без світла є Долинський старостат, бо там всі населені пункти знищені, це Богородичне, Долина, Мазанівка, Краснопілля. У Святогірську немає газопостачання, в громадах його не було до вторгнення. У місті вирішується питання з водопостачанням і водовідведенням, в старостатах — свердловини. Невеличка лінія централізована є в селах Маяки та Хрестище", — каже Рибалкін.

Святогірську проживає приблизно 650 людей, до повномасштабного вторгнення було понад чотири тисячі.

Читайте:

  • Зима без опалення: у Святогірську готують прихисток для містян

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW