Українці вимагають демобілізації військовослужбовців, які перебувають на фронті з перших днів війни: “Настав час інших“Рідні службовців ЗСУ вже вдруге організували мітинги на підтримку їхньої демобілізації. Вони вимагають звільнення своїх родичів, які перебувають на фронті з початку повномасштабного вторгнення. Родичі бійців ЗСУ вважають, що 18 місяців цілком вистачить для виконання військового обов'язку. Тепер настав час інших.

Акції на підтримку демобілізації відбулися в різних куточках України: у Києві, Полтаві, Житомирі, Тернополі, Хмельницькому, Львові, Кропивницькому, Миколаєві та інших містах.

Усюди – вимога одна: дати можливість військовослужбовцям, які перебувають на війні вже по півтора роки, демобілізуватися. Людям потрібні відпочинок та хоч невелика реабілітація, кажуть родичі військовослужбовців. За півтора року і більше, перебуваючи в окопах і майже весь час під вогнем, люди втомилися та видихнулися.

До того ж, небажання влади прислухатися до їхніх прохань про відпочинок, деморалізує особовий склад, кажуть самі військові. Виходить, що весь мобілізаційний ресурс держави здебільшого вичерпується тими, хто першим пішов на фронт добровольцем, і хто опинився серед перших призваних та мобілізованих.

"Вимагаємо, щоб нашим хлопцям дали відпочити. Морально, фізично, підлікуватись. Чоловіки хворі, контужені, у них немає там де відпочити. Мій чоловік з перших днів там, він у мене комбайнер. Він не був в армії навіть. І він пішов захищати, бо треба було. Перші дні треба було. І він сподівався, що решту потім його замінять. Пане президенте, замініть наших хлопців, будь ласка", – каже полтавка Лідія Шесть.

Слід визнати, що вдруге, втім, як і першого разу, пікети в містах були небагатолюдними. В основному в них беруть участь дружини бійців, які перебувають на передовій. Дехто прийшов із дітьми, які також тримають гасла.

"Мій чоловік доброволець, а не ув'язнений!", "На одних плечах війну не виграти!", "Хто в окопі, а хто в ресторані", "Наші чоловіки сильні, але не залізні", "Чому в одних є лише обов'язки без прав, а в інших права без обов'язків?", "Демобілізація!", "Настав час інших", - пікетування у різних куточках України пройшло під загальними гаслами.

У людей накопичилося до влади чимало запитань та претензій. Однак питання про демобілізацію тих, хто служить понад 18 місяців, - найбільш актуальне.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW