"Моя черга обіймати тата щодня" – в Сумах вдруге відбувся мітинг родин військовослужбовців12 листопада у Сумах родини військовослужбовців – жінки, матері та діти вийшли на мітинг в центрі міста. На їхніх плакатах – заклики до демобілізації. Це вже друга подібна акція, влаштована сім'ями військових з Сумщини.

"Ми вимагаємо, щоб наших чоловіків замінили. Особисто я та і жінки, які вийшли хочуть, щоб їх почули і прийняли рішення стосовно цього питання. Ми хочемо отримати відповідь від президента стосовно петицій які й досі на розгляді. Хочемо відповідь від Верховної Ради – чому вони блокують питання демобілізації!", – сказала дружина військовослужбовця Юлія. Жінка додала, що вони будуть виходити на мітинги до того часу, поки їх не почують, пише Суспільне.

До мітингувальників вийшов заступник голови обласної військової адміністрації Сергій Кропивченко. Він зазначив – сім'ї військових роблять все правильно, що виходять на подібні акції. Утім, розв'язувати подібні питання не в компетенції обласної адміністрації.

"Моя черга обіймати тата щодня" – в Сумах вдруге відбувся мітинг родин військовослужбовців, фото-1

Фото учасниці мітингу Юлії

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW