Безкоштовна англійська в Україні: як зареєструватись на PromovaВ Україні розроблено законопроєкт про надання англійській мові статусу міжнародної. Невдовзі Верховна Рада має ухвалити його. У зв'язку з цим, для громадян створили зручну онлайн-платформу для вивчення іноземних мов. Реєструватись необхідно через "Дію".

Про це повідомляє сайт 056.

Зручна платформа для вивчення іноземних мов стала частиною національної програми Future Perfect. Авторизуватися та отримати безоплатний преміумдоступ на три роки треба з "Дія. Підписом".

Для того, щоб отримати безоплатний доступ необхідно:

  • завантажити застосунок "Дія" або зайти на сайт Promova;
  • клікнути Free for Ukraine у "Дії";
  • пройти перевірку Дія.Підписом.

Також для всіх українців готують у форматі "єПідтримки" грошову допомогу для вивчення англійської. Схожий проєкт реалізували з "ковідними" сертифікатами, коли українці купували книги, ходили в спортзали. Цей досвід використають, щоб українці активніше вивчали мови.

Адже законопроєкт про надання англійській мові статусу міжнародної вимагає її знання. Документом установлюється, що державні сайти, окрім того, що українською, обов’язково мають бути англійською мовою. Працівникам головних сфер треба буде володіти англійською. Також ця мова має бути обов’язковою в дошкіллі.

"Повинні змінюватися стандарти в середній освіті, у старшій профільній школі, щоб діти більш активно вивчали англійську. Впроваджуватимемо інструменти для стимулювання вивчення англійської, покращуватимемо рівень скілів у педагогів, щоб вони могли більш енергійно викладати англійську мову", - розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, необхідно змінити тарифну сітку, заробітні плати, процес навчання. Це призведе до багатьох інших трансформацій.

Читайте також:

  • Новий статус мови в Україні: хто матиме володіти англійською
  • Вилучили згадку про кіно і ТБ: в якому вигляді підтримали закон про англійську мову в комітеті Ради


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW