У Запоріжжі на одну вакансію в середньому претендує 7 людейСтаном на 1 листопада 2023 року в центрах зайнятості Запорізької області на обліку перебувало 10,3 тисяч осіб, в тому числі 9 тисяч зареєстрованих безробітних.

Про це повідомили в пресслужбі центра зайнятості, передає 061.

Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Запорізької області на 1 листопада 2023 року становила 1489 одиниць. На 1 вакансію в середньому претендувало 7 осіб.

«За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2023 року 2943 людини знайшли роботу, з поміж них 617 громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 97безробітних. Здійснено 1465 направлень безробітних для участі у суспільно корисних робот в умовах воєнного стану. За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 127 безробітних», - інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Для підтримання конкурентоспроможності окремих категорій громадян видано ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації для 778 осіб. З них отримав ваучер на навчання 401 громадянин з числа внутрішньо переміщених».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, яких фахівців найбільше потребують роботодавці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW