В КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» відбудеться акція до Дня боротьби з діабетомЧи знаєте ви, що цукровий діабет – одна з найбільш поширених хвороб у світі?

Саме це захворювання входить в трійку тих недуг, що найбільш часто призводять до інвалідизації і смерті. Нині на нього хворіють понад мільйон українців. Проте, на думку провідних ендокринологів, насправді ця цифра у 2 – 2,5 рази більша.

Саме тому 14 листопада у всьому світі проводять День боротьби з діабетом. Успіх лікування полягає не там, де лікар констатує діагноз вже наявної патології, а там, де спостережливий спеціаліст зумів своєчасно попередити його появу.

Саме задля цього у КП «2-а МКЛ ПМР» вже котрий рік поспіль проведуть міську акцію , мета якої – рання діагностика діабету.

ЩО ЗАПЛАНОВАНО В РАМКАХ АКЦІЇ?

У вівторок, 14 листопада, з 8:30 до 12:00 у холі на другому поверсі поліклінічного відділення КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР»

Ви можете безкоштовно визначити цукор крові, виміряти артеріальний тиск та при потребі отримати консультацію ендокринолога.

Аналізи бажано здавати натщесерце.

Чекаємо нас вас!

Так проходила акція минолого року:

У КП «2-а міська лікарня ПМР» відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетомAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW