У Запорізькій області фермера відправили під суд за те, що він закинув камінь в авто голови сільрадиФермеру з Долинської ОТГ суд присудив 6 місяців позбавлення волі за пошкодження авто голови сільської ради. Підприємцю вдалося уникнути покарання, відбувшись лише сплатою цивільного позову, через завершення строків давності.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

Запорізький районний суд розглянув кримінальне провадження у справі про хуліганство, де обвинуваченим виступив керівник фермерського господарства «Желудько».

Відомо, що між фермером та представниками сільської ради був давній конфлікт щодо земельних ділянок. У 2019 році голова громади подав заяву до поліції про нібито захоплення фермером земельної ділянку, яку він самовільно використовує. Поліцейські приїхали в його будинок та опечатали автомобіль з ящиками полуниці. Сільський голова в цей час за словами обвинуваченого приїхав на його територію, що огороджена парканом і сказав, що «земля вже моя», «я її буду забирати», погрожував зверненням до прокуратури, штрафом. Між ними відбулася сварка і за версією обвинувачення, чоловік підійшов до службового автомобіля «GWM Hover», де знаходився сільській голова із застосуванням нецензурної лексики почав погрожувати йому фізичною розправою, після чого піднявши із землі камінь, кинув його в напрямку посадовця та розбив лобове скло зазначеного автомобіля. В Долинській сільській раді заявили про матеріальну шкоду в більше ніж 10 тисяч гривень.

Начальниця відділу земельних відносин Долинської сільської ради в суді пояснила, що до цього фермер отримував лист про незаконне використання ділянки. Чоловік їм сказав, щоб забиралися з його земельної ділянки, погрожував що постріляє і піде за зброєю (рушницею). Зараз право власності на землю зареєстровано за Долинською сільською радою (за актом приймання-передачі передані земельні ділянки і технічну документацію складали ГУ Держгеокадастр).

Розглянувши всі матеріали справи, суд визнав аграрія винним і присудив йому 6 місяців позбавлення волі, зазначивши, що чоловік підлягає звільненню від призначеного судом покарання у зв`язку із закінченням строків давності, бо з моменту правопорушення минуло більше трьох років. З чоловіка стягнули на користь Долинської сільської ради Запорізького району 10 140 гривень в якості відшкодування майнової шкоди за пошкоджене скло автомобіля.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що депутата Кирилівської сільради заочно засудили до 7 років в’язниці за співпрацю з окупантами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW