На ярмарку в Костополі зібрали більше 250 000 гривень для ЗСУУ неділю, 5 листопада поблизу річки Замчисько в Костополі влаштували благодійний ярмарок.

Як повідомили в міській раді, тут відвідувачі мали можливість поласувати солодощами, зігрітися гарячими напоями, скуштувати приготовлені просто неба шашлики, рибу, картоплю, військову кашу та куліш.

Окрім цього, працівники «Центр культури і дозвілля» КЗ «Центр культурних послуг» міста організували для відвідувачів ярмарку й концерт. Свої таланти демонстрували учні Костопільської дитячої школи мистецтв. До ярмарку та концерту долучилися також учні закладів освіти та вихованці КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості" Костопільської міської ради. Підтримати ЗСУ прийшли десятки небайдужих жителів громади.

Гості робили знімки біля фотозони створеної місцевими підприємцями. Також відвідувачі приміряли на себе військову амуніцію в «бойовому куточку». А представникиГО «Юний доброволець» облаштували тир, де кожен охочий міг випробувати свої снайперські здібності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW