Поета та оборонця "Азовсталі" з Чернівців посмертно нагородили орденомЗахисника з Чернівців, який загинув на "Азовсталі" посмертно нагородили відзнакою.

Відомого поета з Чернівців, оборонця "Азовсталі" Сергія Баламутовського, відомого як Сергій Скальд, посмертно відзначили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Про це повідомляє голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко. 

Нагадаємо, що нещодавно на честь захисника перейменували вулицю Комарова. Тепер ця вулиця називається іменем Сергія Скальда.

Поета та оборонця "Азовсталі" з Чернівців посмертно нагородили орденом, фото-1

Відомо, що воїн загинув 20 квітня 2022 року під час оборони заводу "Азовсталь" у Маріуполі. Йому було 43 роки, у нього залишилось двійко дітей: син та донька. 

21 липня цього року з військовим бригади "Азов" попрощались 21 липня цього року у Чернівцях. 

Розповімо вам трішки біографії захисника. Сергій Баламутовський народився 12 листопада 1978 року. Жив у Чернівцях. У 2014 році був учасником Революції Гідності. Потім вирушив добровольцем у зону АТО. Брав участь у боях в Авдіївці, Марʼїнці, Донецькому аеропорті, розвідницьких операціях Добровольчого корпусу "Правий сектор". Потім був бійцем окремого полку "Азов" (зараз - бригада).

29 вересня 2022 року Чернівецька обласна рада посмертно надала Сергію Скальду звання "Почесний громадянин Буковини".

Скальд писав і видавався з 2010 року, є автором поетичних книг "Навиліт. Рими калібру 5,45" та "Інший", співавтором збірки поезії "Голос крові". 

Читайте також: 

  • У Чернівцях провели в останню дорогу оборонця "Азовсталі" Сергія Скальда - ФОТО
  • Гроші на ЗСУ, а не на бруківку - у Чернівцях проходить пікет - ФОТО, ВІДЕО


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW