Звичайні користувачі Google можуть втратити свої акаунти разом із даними: з 1 грудня компанія почне масштабне видаленняКомпанія Google попередила про наміри видалити велику кількість облікових записів з 1 грудня 2023 року. Заходів буде вжито з метою підвищення безпеки. Це стосується старих, неактивних облікових записів, які не використовувались два роки і більше.

Як користувачам уникнути втрати даних, пише ITsider.com.ua.

Масштабна операція видалення старих акаунтів із даними в усіх сервісах буде проведена через те, що їх активно використовують кіберзлочинці. Річ у тім, що такі облікові записи переважно мають слабкі паролі, позбавлені двофакторної автентифікації. Тому їх легко зламати. Неактивні облікові записи видалятимуться назавжди, щоб попередити хакерські атаки.

Кожен користувач може запобігти втраті своїх даних і продовжити життя акаунту ще принаймні на 2 роки. Для цього фахівці рекомендують зробити прості кроки.

Потрібно перевірити активність своїх облікових записів та виконати будь-яку дію, наприклад, поставити лайк на YouTube. Це буде показником того, що акаунт використовується власником, тому він не підлягатиме видаленню.

Зазначається, що нововведення не стосується корпоративних та інших спеціальних акаунтів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW