Гроші на ЗСУ, а не на бруківку - у Чернівцях проходить пікет - ФОТО, ВІДЕОУ Чернівцях містяни вийшли на мирний пікет під Ратушу, аби влада спрямовувала всі кошти на допомогу ЗСУ.

Сьогодні о 10 ранку група містян вийшла на мирний пікет біля Ратуші. Учасники вимагають, аби міська влада не робила дороговартісні ремонти доріг, бруківки та скверів, не будувала коштовних об'єктів інфраструктури - а натомість збільшила фінансову підтримку ЗСУ. За словами учасників, всі ці роботи треба виконувати після повної Перемоги України.

Відео з мирного пікету ви можете подивитися у нашому Telegram.

Одна з учасниць пікету, волонтерка Наталя, розповіла, що люди прийшли таким чином підтримати захисників і сказати, чого вони зараз потребують на передовій:

"Ми прийшли з вимогою від наших захисників, щоб всі кошти йшли на підтримку ЗСУ. Тому що наші хлопці мають величезну потребу в дронах, автомобілях, реанімаційних автомобілях тощо. Просимо, щоб міська рада звернула на це увагу. Я сестра військовослужбовця. Тут також дружини, матері, сестри військовослужбовців. Ми прийшли їх підтримати, так як вони зараз знаходяться в найгарячіших точках нашої країни і ризикують життям"

Волонтерка розповіла, що такі акції проходять щосуботи, вони всеукраїнські. За її словами, у де в чому міська влада вже підтримала учасників, і діалог між ними продовжується. 

Нагадаємо, що минулої суботи також відбувався аналогічний пікет. Ми окремо поспілкувалися з його учасницею Олександрою Охрамович, чий батько зараз боронить Україну. 

Читайте: Що думають чернівчани про російську музику на вулицях - опитуванняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW