Судитимуть слов'янця, який наводив росіян на техніку ЗСУ і склади з боєприпасамиПеред судом постане мешканець Слов’янська, який наводив окупантів на укріпрайони, військову техніку та склади з боєприпасами ЗСУ.

У червні 2022 року мешканець Слов’янська налагодив контакт із військовослужбовцем окремого мотострілецького полку 1-го Армійського корпусу так званої народної міліції «днр». Він обіцяв інформувати окупантів про місця постійної та тимчасової дислокації підрозділів ЗСУ, - повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Упродовж місяця чоловік через Telegram надсилав військовому квазіреспубліки чисельні голосові повідомлення про розміщення українських захисників у своєму місті та на його околицях. Він розповідав про воєнні об’єкти, місцезнаходження казарм і укріпрайонів. Чоловік детально описував місця зосередження військової техніки та складів з боєприпасами, додаючи назви вулиць і конкретних будівель.

На вирок суду обвинувачений чекає під вартою.

Максимальне покарання за санкцією статті – 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на такий самий строк та конфіскацією майна.

Судитимуть слов'янця, який наводив росіян на техніку ЗСУ і склади з боєприпасами, фото-1

Читайте: У Краматорську судитимуть чоловіка, який вбив зятя кухонним ножем

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW