У Запоріжжі не вистачає комунальників та спецтехніки для роботи в зимовий періодКП "ЕЛУАШ" має 95 одиниць техніки для роботи в зимовий період. Комунальники зазначають, що їм катастрофічно не вистачає кадрів, які б були залучені для ліквідації заметів та розчистки доріг.

Про це повідомили під час розширеної наради з питань планування заходів боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею, передає 061.

Під час засідання заслухали голів райадміністрацій щодо підготовки техніки та робітників, які будуть працювати в зимовий сезон. Посадовці розробили план - графік з першочерговістю прибирання територій.

В КП "ЕЛУАШ" зазначають, що найбільша проблема наразі є з кадрами, а особливо не вистачає водіїв спецтехніки, бо аби влаштовуватися в КП потрібно вставити на військовий облік. Щодо техніки - то її не вистачає, а та що є потребує заміни, бо запчастини на частину техніки випускаються в країні -агресорі. Також комунальники зазначають, що наразі не вистачає ще запасів відсіву та солі, яку планують закупати найближчим часом.

В КП "Запоріжремсервіс" є 21 одиниця спецтехніки для зимового періоду. В КП "Титан" та "Зеленбуд" сумарно є 13 одиниць снігоочистної спецтехніки. Комунальники підготували запас палива та протиожеледних засобів та стверджують, що основний обсяг робіт буде покладений на жінок- співробітниць КП. В інших керуючих компаніях також запевняють, що нібито вони готові до прибирання снігу, хоча в минулому році цю роботу, незважаючи на невелику кількість сніжних днів, провалили.

В управлінні транспортного забезпечення повідомили, що всім перевізникам дали завдання з підготовки транспорту до зимового періоду, розробили план дій по організації роботи муніципального транспорту в несприятливих умовах та підготовили аварійні автомобілі. В КП "Запоріжелектротранс" закупили протиожеледну суміш для зупинок та прилеглих територій.

В департаменті муніципального управління також збираються роздати пам'ятки приватним підприємцям та ОСМД щодо відповідальності за утримання своїх територій. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW