Негативні наслідки приголомшують: чому не можна варити яйця довше 7 хвилинРегулярно маючи цей продукт у раціоні, мало хто замислюється над особливостями його приготування. Здавалось би, як може впливати на них пара зайвих хвилин на вогні. Проте дієтологи запевняють, що через переварювання яєць вони не тільки втрачають смакові якості та користь, а й стають небезпечними для здоров'я.

Про негативні наслідки тривалого варіння яєць розповіло видання UkrMedia.

Жорсткість

Через те, що яйця варяться надто довго, білок в них стає більш жорстким і тугим, набуває практично гумової текстури. Що довше він вариться, то твердішим стає.

Запах і смак

Порушення технології варіння може призвести до появи запаху сірководню. Цей неприємний запах після тривалого варіння, який не додає апетитності продукту, з'являється через вивільнення сірководню під впливом довгої термічної обробки. При цьому білок частково руйнується.

Крім того, саме через сірководень білок темніє. А при поєднанні цієї сполуки із залізом жовтка утворюються сульфіди, через які верхній шар жовтка набуває зеленого кольору. Такі яйця не тільки неприємного пахнуть і виглядають непривабливо, але й змінюють смакові якості.

Корисні речовини

У яйці містяться вітаміни та мінерали, необхідні для нашого організму. Однак під час тривалого варіння майже всі корисні речовини руйнуються.

Вживання такого продукту навантажує травну систему і може бути небезпечним для здоров'я через здатність провокувати загострення захворювань шлунково-кишкового тракту.

Тому важливо пам'ятати, що для приготування круто зварених яєць потрібно варити їх не більше 7 хвилин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW