Одеський Художній музей запрацює в грудніПостраждалий від ракетного удару російських окупантів 5 листопада музей швидко відновлюється і планує відкритися вже в грудні цього року.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла т.в.о директора Одеського Національного художнього музею Катерина Кулай.

“Ми знаходимося в процесі розрахунків – що в нас постраждало і в яких масштабах. Вже зараз можу сказати, що критичних руйнувань не відбулося, але те, що пошкоджено ударною хвилею має наслідки. Ми тимчасово залишилися без адмінбудівлі, вона дуже пошкоджена. Постраждали також виставкові зали, які виходять на Софіївську вулицю. На щастя, експонати виставок, які знаходились в цих залах значно не постраждали. Вже були реставратори і ми зможемо відновити виставкові зали музею швидко”, – зазначила керівниця музею.

Кулай розповіла, що на 6 листопада музей планував святкування 124-го дня народження, планували влаштувати безкоштовний вхід і подарунки для відвідувачів. Але за день до свята поруч із музеєм влучила російська ракета.

“Але ми плануємо все ж таки відсвяткувати наш день народження після відновлення, тож запрошуємо всіх у грудні до нас”, – запросила керівниця музею.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW