У Покровську обговорили надання гуманітарної допомоги мешканцям від міжнародних організаційКерівники Покровської МВА днями провели зустріч з представниками офісу Всесвітньої Продовольчої Програми ООН у Східному регіоні України та їх партнером, благодійним фондом"Team4UA", під час якої обговорили актуальні потреби мешканців громади у гуманітарній допомозі, а саме: обсяги надходження допомоги, категорії населення, які її отримують та процес адресної доставки гуманітарних продуктових наборів до мешканців громади.

Серед питань, які розглядали під час зустрічі були розглянуті пропозиції й можливості щодо надання адресної фінансової допомоги малозабезпеченим категоріям громадян на придбання харчових продуктів, взаємодії з приватним бізнесом щодо організації роботи виїзної торгівлі продовольчими продуктами на сільських територіях.

У Покровську обговорили надання гуманітарної допомоги мешканцям від міжнародних організацій, фото-1

"Допомога повинна дійти до тих, хто її потребує" - ця думка стала провідною у ході обговорення.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили обговоренню впровадження в громаді проєкту з надання додаткової грошової допомоги пенсіонерам, чий загальний розмір пенсійної виплати становить менше за 3,000 грн на місяць. Цей досвід вже є в інших громадах, завдяки тісній співпраці ВПП ООН з Міністерством соціальної політики та Пенсійним фондом України.

Також учасники зустрічі обговорили програму «Інституційного харчування» на базі шелтерів та місць компактного проживання.

У Покровську обговорили надання гуманітарної допомоги мешканцям від міжнародних організацій, фото-2

«Сьогодні Покровська громада – це евакуаційний, логістичний і гуманітарний хаб, де проживають близько 56 тисяч людей, зокрема 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб. У громаді також близько 16 тисяч пенсіонерів та 2500 осіб з інвалідністю, яким потрібна всебічна допомога. ВПП ООН разом з благодійним фондом «Team4UA» щомісячно доставляють до Покровської громади 18 тисяч продуктових наборів та стабільно завозиться до видачі свіжий хліб. Ваша небайдужість вселяє в нас впевненість у позитивному вирішенні навіть найскладніших завдань. Завдяки таким ініціативам мешканці Покровської громади можуть відчути підтримку в цей нелегкий час.Дякуємо за підтримку», – підкреслив Сергій Добряк.

Благодійний фонд "Team4UA", заснований у травні 2022 року за підтримки фонду HIT (Humanitarian InnovativeTechnologies), став партнером у впровадженні інноваційних технологій в гуманітарні проєкти в Україні.

У Покровську обговорили надання гуманітарної допомоги мешканцям від міжнародних організацій, фото-3

З початку повномасштабної війни фонд співпрацює з Покровською міською військовою адміністрацією та надає допомогу мешканцям громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW