П'ятирічний виконавець хіта про "Паску і ковбаску" назбирав сотні тисяч гривень на ЗСУМатвій Брус, який став відомим завдяки великодньому хіту про "Паску і ковбаску", назбирав 800 тисяч гривень для Збройних сил. На ці гроші воїнам уже придбали чотири позашляховики. Необхідну суму хлопчик збирав разом із рідними. Про це пишуть Патріоти України.

Пів року тому відео з юним фермером, який просто вирішив прорекламувати продукцію власної родини до Великодня, облетіло всі соціальні мережі й набрало на сьогодні більш ніж 20 мільйонів переглядів.

У Матвійка з Черкащини з’явилася своя глядацька аудиторія, тож разом із татом вони вирішили її монетизувати, щоб допомогти тим, хто захищає Україну на фронті.

Тато хлопчика Володимир Брус має свій YouTube-канал, де розповідає про фермерство, техніку, сироваріння. Коли підрозділ його друга втратив автомобіль під час виконання бойового завдання, чоловік оголосив про збір на авто для воїнів.

Проте на цьому вони вирішили не зупинятися. За неповний рік родина зібрала загалом більше 800 тис. грн, за які придбали чотири автомобілі для бійців ЗСУ. Два з них вже служать захисникам на фронті, а два, як розповіли автори збору, відправлять туди найближчими днями.

Родина Матвійка закликала українців об’єднуватися, допомагати одне одному, а особливо – донатити для захисників, щоб перемога України настала якомога швидше.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW