У Житомирі мама в декреті хотіла підзаробити, натомість втратила 6 тисяч гривень



Із заявою до поліції звернулася 27-річна жителька міста, вона повідомила, що переказала кошти за вказівкою «роботодавця» з месенджера WhatsApp. А коли менеджерка наполягала на більших вкладеннях, жінка відмовила і в подальшому була заблокована.

На телефон жінки надійшло повідомлення про можливість доходу, не виходячи за поріг власного будинку. Робота була не складною: фрілансер мала оцінювати та залишати відгуки про ресторани і готелі.

Поліцейським вона розповіла, що єдиною умовою отримати зарплатню було виведення коштів з власного електронного гаманця. За авторизацію якого, за вказівкою менеджера, вона сплатила 1000 гривень і того ж дня на віртуальний рахунок було повернуто суму і зараховано ще 30% прибутку.

Потому ж представниця фірми повідомила, що задля завершення активації потрібно переказати ще 5000 грн. Тож жінка зробила і це. На цьому вмовляння працедавця поповнити баланс не закінчилися – вона переконувала, аби отримати надприбутки, потрібно здійснити наступну транзакцію. Коли ж жінка відмовила – зв'язок з менеджеркою обірвався, а віртуальний гаманець виявився фейковим.

Нині поліцейські встановлюють причетного до шахрайства (ст. 190 КК України).

Водночас працівники поліції закликають громадян скептично відноситися до повідомлень в інтернеті від незнайомців щодо отримання швидкого заробітку. З осторогою ставтесь до надприбуткових пропозицій. Та ні в якому разі не переказуйте кошти стороннім особам.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

У Житомирі мама в декреті хотіла підзаробити, натомість втратила 6 тисяч гривень, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW