Заплуталася в ожині: на Буковині через дві доби відшукали місцеву жителькуУ неділю 5 листопада до поліції звернулася 55-річна жителька села Горішні Шерівці та повідомила, що її матір напередодні пішла в ліс по гриби та не повернулася додому.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області, пошуки жінки тривали понад дві доби.

Правоохоронці доклали усіх зусиль, знайшли жінку та доправили її до лікарні.

«На місце події негайно виїхали поліцейський офіцер громади, співробітники слідчо-оперативної групи, особовий склад відділення поліції № 3 (м. Заставна), кінологи та місцеві мешканці.

Одразу було створено декілька пошукових груп, представники яких отримали прикмети та детальний опис зниклої. Правоохоронці вирушили у ліс, яким часто ходила жінка по гриби. Досконало знаючи місцевість, поліцейський офіцер громади Михайло Нижник розподілив пошуківців на декілька маршрутів, якими вирушили шукати пенсіонерку».

Через деякий час мобільний зв'язок у лісі зник, тому лейтенант поліції гучно гукав безвісти зниклу жінку. Приблизно понад 20 кілометрів від дому пройшли правоохоронці та через дві доби в лісі в зарослих кущах лейтенант поліції знайшов пенсіонерку. Жінка заблукала у лісі, заплуталася в ожині та не могла самостійно вибратися.

Знайшовши жінку, поліцейський офіцер громади одразу надав їй першу домедичну допомогу, викликав лікарів, місцевого жителя-власника позашляховика, який добрався до лісу, та особисто на руках доніс буковинку до автомобіля.

Медики, які приїхали на виклик, констатували у жінки переохолодження та госпіталізували до лікарні. Наразі її здоров'ю та життю нічого не загрожує.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW