Народицька громада на Житомирщині – серед переможців міжнародної екологічної програми Forest RecoveryЛісівники ДП «Ліси України» продовжують системну співпрацю з громадами та місцевою владою в рамках міжнародного проєкту Forest Recovery, який спрямований на збільшення площі лісового фонду та збереження самосійних лісів в Україні.

Одним з успішних учасників проєкту стала Народицька громада на півночі Житомирщині, передавши протягом цього року понад 290 гектарів самозаліснених площ. Частина цих територій постраждала внаслідок воєнних дій, які проходили в громаді на початку повномасштабного вторгнення, коли ворог окупував декілька населених пунктів на межі з білоруссю.

«Ми дякуємо нашим колегам-лісівникам за такі важливі ініціативи. Наша громада однією з перших пізнала на собі справжні наміри росіян, які окупували 9 сіл біля кордону та постійно обстрілювали мирні селища з нашої території. Закладали вибухові пристрої в лісах, щоб обмежити рух гуманітарної допомоги та просування нашої армії. Тому наслідки війни ми будемо відчувати ще довго. Впевнений, що разом з лісівниками ми впораємося з цим непростим завданням та продовжимо необхідну підтримку жителів громади й наших військових», – наголосив начальник Народицької селищної військової адміністрації Олег Ярмолюк.

Водночас майже 25 тисяч гектар земель філії «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» потребує обстеження фахівцями-вибухотехніками.

Нагадаємо, проєкт реалізовується ДП «Ліси України» спільно з європейськими лісовими асоціаціями. В рамках проєкту ми відзначаємо громади, які передали деградовані площі під висадку лісу або самозаліснені земельні ділянки.

Передача самозаліснених земельних ділянок відбувається виключно на добровільних засадах. Ми дякуємо усім екосвідомим громадам, які розуміють, наскільки важливо дбати про довкілля та відновлення лісів.

Столичний лісовий офіс

ДП «Ліси України»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW