Лейтмотив нового Маріуполя – невибагливість. МініблогПані TG, назвемо її так (через питання безпеки) залишається в Маріуполі і спостерігає за тим, як змінюється Маріуполі, та і вона сама під впливом цих змін. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ось одне із її спостережень.

Я обожнюю маленькі кав'ярні та пекарні. Для мене це показник сучасного і розвиненого міста. А який там запах...

Лейтмотив нового Маріуполя – невибагливість. Мініблог, фото-1

Якось я не звернула увагу на слово "кулінарія" і зайшла сюди в надії помилуватись булочками і тістечками, понюхати свіжу випічку, може й купити якусь булочку... Але тут пахне біляшами. Тут є трохи десертів, але основна страва - біляші і смажені пиріжки. Наче хтось втілив в життя дурний стереотип про Маріуполь. 

(Від редакції 0629: одного разу Маріуполь відвідала знаменита ведуча відомого українського телеканалу і не вигадала нічого розумніше, як назвати Маріуполь містом біляшей, ну то й пішов такий стереотип, дурний і не правдивий).

А потім я зрозуміла, що це тепер нова реальність. Ніяких тобі вишуканих кав'ярень з красивими тістечками, авторським чаєм і цікавим дизайном інтер'єру. Біляші, газованка та найпростіші дерев'яні столики. В самому центрі міста.

Лейтмотив нового Маріуполя - невибагливість.

БІЛЬШЕ БЛОГІВ читайте за ПОСИЛАННЯМAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW