Верховна Рада затвердила передачу військового ПДФО з місцевих бюджетів у руки центральної владиВерховна Рада України прийняла у повторному другому читанні законопроєкт №10037, яким Податок на доходи фізичних осіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до державного бюджету. За відповідне рішення проголосували 253 народних депутати.

Про це повідомляє  депутат Ярослав Железняк.

Так, згідно з документом, з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року «військове ПДФО» буде переспрямоване до державного бюджету в пропорції 50% на 50%: ДСЗІ на дрони (13 млрд грн) і Міноборони на закупівлю артилерійських систем (13 млрд грн).

З 1 січня і до 31 грудня наступного року, аж до кінця року, коли буде скасовано дію воєнного стану, «військове ПДФО» розподіляється в таких пропорціях:

45% - ДСЗІ на дрони (прогноз 43+ млрд грн)

45% - Мінстратегпром для розгортання виробництва боєприпасів та зброї (43+ млрд грн)

10% піде розпорядникам сектору безпеки і оборони для автоматичного розподілу між військовими частинами пропорційно відповідно до сплаченого ПДФО (близько 10 млрд).

З 1 січня також акциз (окрім місцевої частини 13,44%), який йшов у Дорожній фонд.

Читайте також: "Ми ще не виграли війну!", - криворіжці нагадали владі, що Перемога здобувається не паротягом на Привокзальній площі, - ФОТО, ВІДЕО

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW