Сумські прикордонники збили три ударні БПЛАДнями на одному з напрямків державного кордону у Сумській області прикордонні наряди, відкривши вогонь з усієї наявної стрілецької зброї, збили у нічному небі два ударні БПЛА «Shahed-136/131». Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

«Ми відкрили вогонь на ураження. Його вели на випередження і загороджувальний маневр, просто на звук ворожого БПЛА. Вже з перших пострілів зрозуміли, що поцілили у дрон. Бо почули, що робота двигуна стала нестабільною і він почав глохнути. Згодом стався вибух і ми побачили зарево. Ворожа техніка впала далеко від нашої позиції», – розповів старший позиції прикордонників Сергій.

Тієї ж ночі прикордонникам із сусідньої позиції вдалося збити ще один БПЛА також лише за звуком двигуна.

А ще прикордонник розповів, що хлопці дуже раділи, коли не допустили подальшого переміщення шахедів і що вороже озброєння не наробить біди на нашій території. Сергій говорить, що в його підрозділі всі хлопці мотивовані, знають що робити і готові гнати ворога аж до самої нашої Перемоги.

Сам прикордонник із Волині, свого часу служив за контрактом у Волинському прикордонному загоні, згодом працював у цивільних професіях, за фахом – географ. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, одразу ж за власним бажанням пішов захищати країну від ворога, залишивши дома дружину та двох маленьких синів.

«Я не просто сюди прийшов. Саме за них і борюся, за їх майбутнє і за їх мирне життя без війни», – каже він і додає, що разом з побратимами продовжать пильнувати за ворожими діями і знищувати за першої-ліпшої можливості.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW