В Уряді розглянули варіанти вирішення проблеми водопостачання у Миколаєві: серед них розчищення русла річки ІнгулецьУряд загалом направив понад один мільярд гривень на розв'язання питання з водогоном у Миколаєві.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що провів нараду з віцепрем’єр-міністром з відновлення Олександром Кубраковим, міністром екології Русланом Стрільцем, головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, представниками Держагентства відновлення.

- Під час наради заслухали запропоновані варіанти щодо налагодження стабільного водопостачання в місто, зокрема стосовно розчищення русла річки Інгулець. Це пріоритетне завдання. Готуємо виділення на це додаткових коштів. Ознайомилися також із пропозиціями щодо будівництва технічного водогону, реконструкції водосховища. Дав завдання вивчити таку можливість. За підсумками наради Державному агентству відновлення, Миколаївській ОВА та іншим дотичним органам дані відповідні доручення, - зазначив глава Уряду. 

Нагадаємо, Верховна рада України ухвалила закон про перенаправлення військового ПДФО з місцевих бюджетів до держаного бюджету до кінця війни. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW