"Цим українцям подвоять субсидію на опалювальний сезон": Шмигаль зробив заяву і роз'яснив деталіБагато українців, у яких немає змоги опалювати свої житла газом, отримують субсидію на придбання твердого палива. Уряд вирішив подвоїти для них розмір державної допомоги на опалювальний сезон.

Як інформує "biz.today.ua", про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нині багато українських сімей, що користуються твердим побутовим опаленням отримують субсидію на придбання дров для опалювального сезону. Максимальний розмір такої субсидії на одну сім'ю становить 7 тисяч гривень. Але таких грошей буває замало для того, щоб закупити достатньо дров і взимку обігріти житло. Отже, було вирішити збільшити суму державної допомоги.

Денис Шмигаль зауважив у своєму повідомленні, що такий крок став можливий завдяки підтримці партнерів, тобто міжнародні партнери долучаться до допомоги українцям. Завдяки цьому розмір субсидії на придбання дров зросте більш ніж удвічі.

Українцям подвоять субсидію, яка була призначена на опалювальний сезон: Шмигаль роз'яснив деталі

Українцям подвоять субсидію, яка була призначена на опалювальний сезон: Шмигаль роз'яснив деталі

"Відтепер граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива зросте більш ніж удвічі й складатиме 16,2 тис. грн на рік для однієї родини", - повідомив прем'єр-міністр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW