Служба зайнятості пропонує учасникам бойових дій професійне навчанняДержавна служба зайнятості реалізовуєекспериментальний проєктщодо організації професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Наразі запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.Закликаємо подавати заявки на навчання онлайн та звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.

Таке навчання здійснюється шляхом первинної підготовки за професією, також є можливість опанувати іншу професію (перепідготовка) або підвищити кваліфікацію за професією, яку вже має особа. 

Навчання може здійснюватися як за очною (денною або вечірньою), так і дистанційною тадуальною формами. Строк навчання – до  6 місяців.

Учасники бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:

1. Обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм. Ознайомитися з реєстром освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війниможна на сайті Державної служби зайнятості у розділі «Навчання». 2. Визначити заклад професійної освіти Державної служби зайнятості. 3. Подати заяву до центру зайнятості заявуособисто або заповнити онлайн-заявуза посиланням.

Служба зайнятості здійснює відшкодування витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.

За докладнішою інформацією звертайтесь до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування. Контакти центрів зайнятості Київської області тут:http://surl.li/clyqiAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW