Лондон відправив у Кременчук та Іванівку сонячні батареїВ рамках ініціативи з відбудови України Кременчук з Іванівкою отримали від Лондона сонячні батареї.

Про це повідомляє Експерт.

Це стало можливим завдяки стартапу ReSolar. Забезпечили реалізацію цього UK Friends of Ukraine, Energize Ukraine та Ultra Low-Carbon Solar Alliance, інформує The Guardian.

Зокрема 730 панелей направлено до лікарні міста Кременчук та Іванівки на півночі Чернігівської області, панелі встановлять і на даху іванівської мерії, споруда постраждала від обстрілу.

“Окупація території була жахливою”, – сказала директорка UK Friends of Ukraine Імоджен Пайтер, – “Була незліченна кількість жахливих історій”.

Засновник ReSolar Метт Бернелл зазначив, що панелі вироблятимуть відновлювану електроенергію. Це має допомогти громадам в Україні та Великобританії.

“Ми хочемо взяти на себе ініціативу щодо повторного використання сонячної енергії”, — сказав він.

Панелі перероблятимуться в Центральній Європі з компенсацією викидів вуглецю.

Нагадаємо, нещодавно уряд Канади узгодив та направив фінанси на 6 роботизованих комплексів Digital Vanguard-S для розмінування, які передано піротехнічним підрозділам ДСНС у Миколаївській та Запорізькій областях, а також Луганському гарнізону, що працює на Херсонщині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW