У 15 років важила 8 кг: на Дніпропетровщині арештували матір, яка не піклувалася про донькуЗа апеляційною скаргою прокуратури до 4 років за ґратами засуджено жінку, яка не виконувала батьківських обов’язків. Вона морила голодом власну 15-річну доньку, яка важила вісім кілограмів.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Прокуратуру Дніпропетровської області.

Криворізька південна окружна прокуратура звернулась до суду з апеляційною скаргою на м’якість покарання, призначеного місцевій мешканці за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України).

Висновком експерта підтверджено критичний стан дитини, гіпотрофію та розумову відсталість. Матір визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 5 років обмеження волі.

Прокурори не погодились з висновком суду першої інстанції у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку.

Прокурори у суді довели, засуджена мала на утриманні дитину з інвалідністю. Протягом усього часу вона не забезпечувала доньку повноцінним харчуванням, лікуванням та належними побутовими умовами проживання.

Дніпровський апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок жінці – 4 роки позбавлення волі.

Наразі судом жінку позбавлено батьківських прав, а дитина знаходиться у дитячому будинку-інтернаті під наглядом спеціалістів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW