Рада продовжила дію воєнного стану та загальної мобілізаціїВерховна Рада України ухвалила рішення про продовження воєнного стану та загальної мобілізації. Це було вже девʼяте голосування Парламенту за воєнний стан з початку війни, - пише 24 канал.

Загальна мобілізація та воєнний стан в Україні продовжаться. Ці заходи триватимуть до 14 лютого 2024 року.

Депутати у Верховній Раді провели голосування за продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 днів. Відповідно це рішення набуде чинності з 16 листопада 2023 року.

"За" проголосувало 329 депутатів, ще 19 – не голосували взагалі. Водночас "проти" не проголосував ніхто.

Відповідне рішення з початку повномасштабної війни ухвалили вже вдев'яте.

Ці заходи мали тривати до 15 листопада. Попереднє рішення було ухвалене 18 серпня. Відповідно до цього, загальна мобілізація та воєнний стан мали тривати до 15 листопада 2023 року, однак за необхідності їх продовжили.

Володимир Зеленський 17 серпня підписав закон № 9533 про продовження воєнного стану, а також закон №9532 про продовження терміну проведення загальної мобілізації. Цей особливий правовий режим накладає певні обмеження на цивільних і дає більше повноважень представникам держави та військовим. Органи державної влади, військове командування, військові адміністрації та органи місцевого самоврядування отримують повноваження, необхідні для якнайшвидшої стабілізації ситуації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW