В житловому комплексі Дніпра викрили шахрайський колцентрВ житловому комплексі в центрі Дніпра викрили шахрайський колцентр. Під час обшуків поліцейські встановили 16 осіб, які під виглядом участі в онлайн торгах здійснювали шахрайські дії та заволодівали коштами людей.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Діяльність групи документували протягом вересня-жовтня 2023 року працівники Управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчим відділом Дніпровського районного управління поліції.

7 листопада за силової підтримки працівників полку поліції особливого призначення у приміщеннях відбулися слідчі заходи, в ході яких правоохоронці виявили 20 робочих місць, обладнаних комп’ютерною технікою з доступом до Інтернету та засобами зв’язку. На місці проведення обшуку перебувало 16 осіб, які можуть бути причетними до вчинення шахрайських дій. В ході обшуків вилучено 30 ноутбуків, 18 мобільних телефонів, чорнові записи, 35 SIM карток мобільних операторів.

Наразі тривають слідчі заходи в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW