На Хмельниччині відремонтували укриття ліцею за понад півтора мільйона гривеньДонедавна у Пироговецькому ліцеї укриття не було, тому тут змушені були використовувати дистанційне навчання. Лише учнів першого класу забезпечили очною формою навчання і то в приміщенні Пархомовецької філії

Про це розповідає Хмельницька міськрада.

"Тривале дистанційне навчання, спричинене спочатку пандемією, а згодом повномасштабним вторгненням російських окупантів на нашу землю, наочно продемонструвало переваги очного навчання в закладах освіти. В цьому питанні і педагоги, і батьки одностайні. Але головною умовою очного навчання за умов воєнного стану є наявність укриття в закладі освіти", - йдеться у повідомленні.

Керівництво Хмельницької міської ради вживало заходів для облаштування для учнів укриття. У приміщенні ліцею такої можливості не було. Втім, неподалік, 130 метрів від закладу освіти, є Будинок культури, а в ньому – підвал, придатний під влаштування укриття.

Загальна вартість об'єкта (проєкт і будівельні роботи) склала 1524571,68 грн.

Нині реконструкцію підвального приміщення будинку культури під тимчасове укриття завершено.

В ході виконання робіт було змінено висоту підвального приміщення, улаштовано бетонні сходи відповідно до чинних норм, улаштовано додатковий евакуаційний вихід, змонтовано вентиляційну систему, здійснено монтаж систем електропостачання, опалення, аварійного освітлення, улаштовано бетонне вимощення для покращення гідроізоляції фундамента. Також виконано оздоблювальні роботи.

30 жовтня в Пироговецькому ліцеї відновлено очне навчання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW