«Легко не було»: гвардієць розповів про штурм на Запорізькому напрямкуАндрій родом з Донецької області. В березні 2022 року став на захист країни та зараз працює на лінії зіткнення Запорізького напрямку.

Історію Андрія опублікували в Південному оперативно-територіальному об’єднанні НГУ.

Андрій служить стрільцем військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Нещодавно підрозділ Андрія вибив противника із займаних позицій та ліквідував багато живої сили ворога. Він разом з побратимами переміщувався під постійними обстрілами через свіжі вирви від розірваних снарядів посадками, де не залишилось вцілілих дерев.

«Легко не було. Спочатку ми відбили одну позицію, потім ще одну. Там і закріпилися. Далі було багато стрілянини», - згадує гвардієць. «Зі свого досвіду можу сказати, що після того, як колектив побував в активній фазі бойових дій, він як камінь, обтесується та робиться монолітом”, - додає Андрій.

На фото Андрій в перші хвилини після повернення зі штурму. «Втомлений, виснажений, але задоволений, бо бойове завдання виконано на всі сто відсотків», - прокоментували фото в нацгвардії.

Як раніше писав 061, із Запоріжжя волонтери евакуювали тварин, які постраждали через війну.

«Легко не було»: гвардієць розповів про штурм на Запорізькому напрямку , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW