Мер Кам'янского перевірив роботу пунктів незламностіУчора разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем мер Кам'янського здійснив об’їзд на предмет роботи пунктів незламності та свердловин.

25 пунктів незламності діють в навчальних закладах, лікарнях, Терцентрах, будівлях ЦНАП та в інших бюджетних установах Кам’янського.

Ми забезпечуємо їх всім необхідним: генератори, паливно-мастильні матеріали, питна та технічна вода, обігрівачі, ковдри, медикаменти, продукти харчування, Інтернет та інше оснащення, необхідне для того, щоб перечекати блекаут у разі його виникнення. Всюди є відповідальні, які в будь-який момент готові приймати мешканців.

Для забезпечення населення водою в різних частинах міста пробурені 25 свердловини.

Інформацію про всі пункти незламності та свердловини можна знайти за посиланням:https://bilousov.dp.ua/punkty-nezlamnosti-ta-diyuchi-sverdlovyny-u-m-kamyanskomu

Також в даний час місто входить в опалювальний сезон. Будинки лівобережжя вже практично всі з теплом, триває підключення споживачів правого берега.

Кам’янське підготувалося до відключень електроенергії та виникнення інших аварійних ситуацій, можливих в умовах воєнного стану. Разом вистоїмо!- додав мер.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW