До Рівненщини еаакуювалася майже сотня науковців-переселенцівНа Рівненщині значно побільшало науковців.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, що майже 100 осіб із числа ВПО нині працюють в університетах області.

«Російська навала руйнує не тільки людські життя, будинки, вулиці, парки, стадіони, а й науку. Руйнуються наукові інститути й лабораторії, зв'язки, можливості працювати, дослідження, плани, ідеї. Маємо зберегти «світлі голови» в науці та самі заклади вищої освіти», - сказав Віталій Коваль.

Також він розповів, що науковці з інших регіонів підсилили Національний університет водного господарства та природокористування, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. 

Окрім того, 2 викладачі працює в Рівненському музичному коледжі РДГУ.

«Найбільша кількість науковців переїхали разом із Луганським медуніверситетом. Минулоріч у Рівне після релокації ми прийняли 120 викладачів і студентів із числа ВПО. Нині тут навчає 87 науково-педагогічних працівників та здобуває освіту понад тисяча людей» - повідомив начальник ОВА.

Нагадаємо, що, окрім університету, також у Гощу релокувався Бахмутський центр професійно-технічної освіти. Там готують зварників, автослюсарів, швачок, кухарів, електриків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW