Заступник директора «Чернігівводоканалу» Павло Вовк отримав другу підозруЗаступнику директора одного з комунальних підприємств Чернігівської міської ради повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції у Чернігівській області.

За інформацією чернігівських ЗМІ, мова йде про заступника директора КП «Чернігівводоканал» Павла Вовка.

Заступник директора «Чернігівводоканалу» Павло Вовк отримав другу підозру, фото-1

Слідчі встановили шахрайську схему заступника директора комунального підприємства при купівлі технічного обладнання іноземного виробництва. За договором купівля товару мала проводитись за курсом долара Національного банку України – чиновник у своїх інтересах підписав договір купівлі – продажу у курсі євро. Це сталося саме в той період, коли курс євро був нестабільним.

У результаті незаконних дій вартість закупівлі зросла з початкових 4,1 мільйона гривень до понад 4,5 млн грн. З цієї суми більше 370 тисяч гривень склала неправомірна вигода фірми-постачальника.

Чиновнику загрожує до шести років увʼязнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, Павлу Вовку вже оголошували підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи (ч. 1, 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, заступник директора, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом 2020-2023 років організував укладення близько 40 договорів про надання правової допомоги з адвокатським бюро, достовірно знаючи, що його керуюча працює на комунальному підприємстві юрисконсультом і отримує заробітну плату за ту ж саму роботу.

12 вересня Новозаводський районний суд обрав Павлу Вовку запобіжний захід – особисте зобов’язання.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW