У Львові відбудеться Конкурс молодих вокалістівУпродовж 15-20 грудня у Львові триватиме Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського співака, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Відкриття конкурсу відбудеться в Концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика 15 грудня о 18:00, повідомила пресслужба ЛМР.

Передуватиме цьому відкриття виставки «Козаки та Дівчата Сліпака», що розпочнеться о 17:00. Арт-проєкт покаже глядачеві «різного» Василя, чим він горів та дихав, розкриє його особистість як художника, музиканта та навіть кулінара, адже він любив готувати під твори світових класиків. Виставка висвітлить різнопланову творчість сплетену в одній людині.

Цьогоріч, попри усі виклики та страхи війни, у першому турі, що уже відбувся в онлайн-форматі, взяло участь понад 60 молодих співаків та співачок віком від 16 до 30 років. Більшість з них з різних куточків України, є учасниця зі США, а також українські співачки, котрі приїдуть до Львова з Польщі, Словаччини, Німеччини, Франції та Нідерландів.

Конкурсні прослуховування проходитимуть у концертних залах Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. У третьому турі конкурсу буде залучено Академічний симфонічний оркестр філармонії.

Впродовж конкурсних днів глядачі матимуть змогу насолодитися численними фрагментами оперної музики світу, а також різнобарв’ям української музики, адже серед програмних вимог конкурсу обов’язковими до виконання є твори західноукраїнських та українських композиторів. Крім цього, молоді митці матимуть нагоду безпосереднього спілкування з усіма членами журі під час запланованих майстер-класів та творчих зустрічей, що відбуватимуться 18 грудня.

Оголошення переможців та гала-концерт лауреатів конкурсу відбудеться 20 грудня о 18:00 на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Читайте також: Куди піти у Львові: безкоштовні події для молодіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW